Pracovní postup

, Pracovní postup Termoizolační nátěry

Termoizolační antikondenzační nátěr

Aplikace - pracovní postup

 

Podkladové plochy musejí být čisté, suché, zbavené prachu a nečistot. Případné esoudržné části předchozích nátěrů či omítek beze zbytku oškrábejte.

Před započetím prací je nutné zapravit nerovnosti omítky, praskliny, drobné otvory a trhliny ve zdivu pomocí špachtle a malířského tmelu, který je třeba důkladně vyhladit.

Nové i vyzrálé omítky je před vlastní aplikací termoizolačního nátěru nutné napustit speciálním penetračním nátěrem. Penetraci nanášíme malířskou štětkou, případně válečkem.

Termoizolační nátěr Maxitherm je připraven k okamžitému použití. Neředíme jej, ani nijak neupravuejeme. Před použitím krátce promícháme – max. 1 minutu při nejnižších otáčkách. Neředíme.

Nanášíme v několika vrstvách tak, aby na 1 m2 zdiva bylo naneseno 300 resp. 400 g Maxithermu. Mezi jednotlivými vrstvami dodržujeme technologickou přestávku min. 12 hodin.

Tapety na zeď > Termoizolační nátěry > Aplikace nátěru > Pracovní postup

© 2017 BrusTech
Tapety na zeď, samolepky na zeď, fototapety Košík Objednávka Info Kontakt

FB

Provozovatel: DEKORA s.r.o.

Ložnice nábytek - nabízíme postele a skříňový nábytek, doplňují je noční stolky, případně toaletní stolek, komody, apod.

Moderní, funkční a pro Vaše děti zdravé vybavení dětského pokoje - dětské židle a dětské rostoucí stoly.

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Kvalitní pracovní židle zajistí vaše zdravé sezení na pracovišti.

Bižuterní korálky, drátky - skleněné korálky, plastové korálky, dřevěné korálky a měděné drátky v různých barvách a tloušťkách.