Popis

, Popis Termoizolační nátěry

Termoizolační antikondenzační nátěr

Aplikace - popis

Aplikace termoizolačního antikondenzačního nátěru je velice jednoduchá. Obsah kbelíku po otevření důkladně promícháme. Potřebné množství nanášíme na čistý, suchý, odmaštěný, vrstev předchozích nátěrů zbavený, předem připravený podklad. Natíráme jako klasické barvy – malířskou štětkou, válečkem nebo bezvzduchým stříkáním. Mezi jednotlivými vrstvami musíme zachovat technologickou přestávku 12 – 24 hodin v závislosti na teplotě a vzdušné vlhkosti. 
Maxitherm® před aplikací promíchejte ale neřeďte – je distribuován ve finálním stavu. Před aplikací natřete zeď vhodnou penetrací – zvýší přilnavost nátěru a sníží jeho spotřebu. Doporučujeme zvolit naši penetraci Maxipen (lze objednat společně s Maxithermem). Oba výrobky se vzájemně velmi dobře doplňují a navíc máte zaručenu jejich 100% kompatibilitu.


Hlavní zásady při aplikaci termoizolačního nátěru Maxitherm®

Tapety na zeď > Termoizolační nátěry > Aplikace nátěru > Popis

© 2017 BrusTech
Tapety na zeď, samolepky na zeď, fototapety Košík Objednávka Info Kontakt

FB

Provozovatel: DEKORA s.r.o.

Ložnice nábytek - nabízíme postele a skříňový nábytek, doplňují je noční stolky, případně toaletní stolek, komody, apod.

Moderní, funkční a pro Vaše děti zdravé vybavení dětského pokoje - dětské židle a dětské rostoucí stoly.

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Kvalitní pracovní židle zajistí vaše zdravé sezení na pracovišti.

Bižuterní korálky, drátky - skleněné korálky, plastové korálky, dřevěné korálky a měděné drátky v různých barvách a tloušťkách.