Antikondenzační nátěr

, Antikondenzační nátěr Termoizolační nátěry

Termoizolační antikondenzační nátěr

Antikondenzační nátěr Maxitherm

další z významných vlastností Maxithermu je jeho antikondenzační a tím protiplísňový účinek:

Poslední dobou se v našich domech a bytech v mnohem větší míře vyskytují na zdivu plísně. Pokud jste majitelem takového bytu, jistě vás tato situace trápí a snažíte se ji řešit.

Mnoho lidí si ale bohužel neuvědomuje, že plísně nejsou primární příčinou jejich problému, ale jsou pouze jeho následkem.

Hlavní příčinou a tedy tím, co je potřeba řešit je kondenzační vlhkost zdiva. Pokud zapátráte v paměti, určitě si vybavíte, že než se plísně na zdech vašeho bytu objevily, předcházelo je období, kdy zdi sice byly bez plísní, ale vlhly a tvořily se na nich nevzhledné mapy.

A tím se dostáváme k jádru problému. Pokud se chcete zbavit plísní, musíte nejprve odstranit vlhnutí zdiva. Na suché zdi se plísně netvoří.

Možná vám to připadá jako neřešitelný problém, protože máte pocit, že jste v boji proti plísním vyzkoušeli všechno, co se dalo a možná i něco navíc, ale plísně na zdech vašeho bytu jsou nezničitelné.

Zřejmě za sebou máte zkušenosti s různými přípravky na bázi aktivního chlóru nebo fungicidů. Některé vám pomohly více, jiné méně. Všechny ale pouze dočasně. Plísně se po použití těchto přípravků v určitém časovém odstupu vždy vrátily zpět.

Jinak to bohužel ani nemohlo být. Neodstranili jste totiž příčinu plesnivění – kondenzační vlhkost na zdivu. Jistě jste zaregistrovali, že se plísně vyskytují převážně na obvodových zdech. Bývají extrémně prochladlé a proto na nich dochází k výskytu kondenzační vlhkosti nejčastěji. Dalšími typickými místy výskytu kondenzační vlhkosti jsou místa tzv. tepelných mostů: rohy místností, okenní špalety, spojnice zdí, překlady nad okny apod.

Pokud chcete vlhnutí a následnému plesnivění zdiva zabránit, je potřeba tepelné mosty odstranit.

Není to vůbec tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Řešením v tomto případě je použití termoizolačního antikondenzačního nátěru Maxitherm. Odstraňuje tepelné mosty, zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla po povrchu zdiva a likviduje příčinu problému – kondenzační vlhkost.

Odstraňuje příčinu plesnivění natrvalo a dlouhodobě chrání zdivo.

Tapety na zeď > Termoizolační nátěry > Využití > Antikondenzační nátěr

© 2017 BrusTech
Tapety na zeď, samolepky na zeď, fototapety Košík Objednávka Info Kontakt

FB

Provozovatel: DEKORA s.r.o.

Ložnice nábytek - nabízíme postele a skříňový nábytek, doplňují je noční stolky, případně toaletní stolek, komody, apod.

Moderní, funkční a pro Vaše děti zdravé vybavení dětského pokoje - dětské židle a dětské rostoucí stoly.

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Kvalitní pracovní židle zajistí vaše zdravé sezení na pracovišti.

Bižuterní korálky, drátky - skleněné korálky, plastové korálky, dřevěné korálky a měděné drátky v různých barvách a tloušťkách.